Kompleksowość to nasza dewiza!

KILKA SŁÓW O NAS

Nasz zespół to ludzie z ponad 20 letnim doświadczeniem w obsłudze klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Zbudowalismy relacje bazujące na zaufaniu, lojaności i wzajemnej rzetelności. Zwracamy uwagę na wiele czynników, które składają się na skuteczne prowadzenie projektów. Niezmiennie podążamy za rynkowymi trendami, potrzebami naszych klientów oraz współczesnymi wyzwaniami.

Z nami wyposażysz biura gabinetowe, biura pracownicze, sale konferencyjne, salony sprzedaży, salki edukacyjne, pokoje hotelowe i wiele innych pomieszczeń w meble, stoły i stoliki, fotele pracownicze, wykładziny, oświetlenie i urządzenia biurowe.
Naszą pracę zaczynamy z pełnym zaangażowaniem proponując na wstępie darmowe wizualizacje wnętrza, podpowiadając najlepsze rozwiązania oraz sprawdzone funkcjonalności.
W przypadku, gdy masz już projekt, dostarczymy każdy dostępny na rynku produkt. Nietypowe pomieszczenie to również żaden problem, zajmujemy się każdym kierowanym do nas zapytaniem.
Współpracujemy z wieloma dystrybutorami oraz lokalnymi jak i krajowymi producentami mebli, siedzisk, oświetlenia oraz pozostałego wyposażenia wnętrz i urządzeń.
Obsługujemy instytucje użyteczności publicznej, zakłady pracy, biura, banki, obiekty sportowe, salony samochodowe, restauracje, hotele, przychodnie lekarskie, szkoły i wiele innych.